درباره ما

طراحی داخلی حرفه ،هنر وصنعتی شناخته شده در سطح جهان است که هدف آن بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمان به منظور انجام فعالیت های روزمره زندگی وکار است.

بخش اعظمی ازعمر ما در فضاهای داخلی ساختمان سپری می شود.  این فضاها محیطی را فراهم می کنند که در آن نیازهای اساسی انسان مانند مسکن و بسیاری ازفعالیت های دیگر تامین می شود. آن چه به یک ساختمان روح می دهد همان طراحی داخلی است.

طراح داخلی می تواند زندگی ما اقشار جامعه را تحت تاثیرقرار دهد و تاثیر آن در زندگی به وضوح قابل مشاهده است.  این تاثیر به هیچ وجه محدود به طرح های داخلی به کار رفته در خانه های ثروتمند و اشرافی نیست. طراحی داخلی می تواند برای کل جامعه و طبقات کم درآمدنیز مفید باشد.  بدون شک استفاده از این مواد باعث تاثیرگذاری بیشتر طراحی شما شده و نماهای زیباتر و جذاب تری ایجاد می کند.

برای دستیابی به ویژگی های بیولوژیکی موردنظر در رفتار انسان، فضاهای داخلی عمومی و خصوصی باید درطراحی مدنظر قرار گیرد. ازاینرو، طراحان داخلی هنگام طراحی با دو مقوله سروکار دارند: حس فضا و کاربرد آن وتاثیر آن برفضای پیرامون.

شرکت وال آرت در شهر مشهد قرار داشته و در زمینه توزیع پانل موجی، پانل مشبک، پانل های سه بعدی HDF   و بافت دیواری سه بعدی برای استفاده در طراحی داخلی و همچنین شیشه لمینت (لایه دار)، سنگهای مصنوعی  و الیاف طبیعی در اکریلیک شفاف فعالیت دارد و با نگاهی نو شما را به سطح جدیدی از خلق زیبایی در طراحی داخلی میرساند که دراینجا به اختصار توضیحی درباره این محصولات داده خواهد شد.

پانل موجی (پانل دیواری سه بعدی)، پانل مشبک تزئینی وپانل های آکوستیک به عنوان مصالحتزیینی به طور گسترده در دکوراسیون داخلی استفاده میشود.

پانل موجی (پانل کنده کاری شده) یکی از بخش های اصلی در طراحی داخلی است.

پانل موجی و تخته های مشبک تزئینی جلوه سه بعدی زیبایی دارند، مناسب برای انواع مختلف طراحی داخلی بوده و خواسته های شما را برآورده می کند .

پانلهای آکوستیک چوبی تاثیر قابل توجهی در کاهش سروصدا دارد.

پانلهای موجی

پانل موجی (که در قالب پانل کنده کاری شده، تخته های کنده کاری شده و پنل های سه بعدی موجود است) ازپانل های فیبر با چگالی بالا(HDF) ساخته ومی توان آن ها را متناسب با رنگ مدنظر رنگ آمیزی کرد.

این پانل ها در برابر خمش، رنگ پریدگی و رطوبت مقاوم بوده و می توان آن را به آسانی نصب کرد.

به دلیل افکت زیبا و قابل توجه سه بعدی می توان از آن در انواع مختلف طراحی داخلی متناسب با سلیقه مشتری استفاده کرد.

این پانل ها به طورگسترده ای برای دکوراسیون دیوار و سقف درهتل ها، فروشگاه ها، مکانهای تفریحی، اتاق نشیمن، اتاق خواب و غیره کاربرد دارد.

دیوارمشبک

پانل دیواری مشبک تزئینی  نوعی پانل دیوارچوبی نوآورانه است که عمدتا از الیاف چوب با تراکم بالا (HDF) ساخته شده است.

این پانل پس از فراوری به شکل مواد دکوراسیون مدرن با افکت زیبا وجذاب سه بعدی در می آید.

از ویژگی این پانل ها کیفیت بالا،  ضد رطوبت، نوآوری، تازگی، سازگاری با محیط زیست ونصب وراه اندازی آسان است که باعث شده است این پانل ها به طور گسترده در دکوراسیون خانگی، اداری، و انواع مختلف پروژهها مورد استفاه قرار گیرد.

پانل های دیوارهای تزئینی VP

سری VP نوعی ماده جدید است از روکش های به هم پیوسته با لایه چوب کاج درست شده است.

لایه چوب کاج باعث بهبودکیفیت این پانل ها در مقایسه با HDF معمولی می شود.

همچنین، روکش به کار رفته نمای ظاهری برجسته وکلاسیکی به پانل می هد که آن را از سطوح رنگ شده متمایز می سازد.

این سری ازچندین لایه پوششی به همراه HDF ساخته شده است.

پانل های شفاف اکریلیک با الیاف طبیعی

پانل های شفاف یا Translucent Panel از کنار هم چیده شدن الیاف طبیعی (برش بامبو، الیاف پارچه و ابریشم، برگ هایی که به صورت فسیل درآمده اند و ...)غرق در اکریلیک که به صورت شفاف تولید میشوند ساخته میشود که در نوع خود بی نظیر میباشند .

شیشه لمینت (لایه دار)

شیشه لمینیت این شرکت از دو یا بیش از دو ورق شیشه تشکیل شده ، که پیوند میان آنها توسط یک یا چندین لایه میانی اکریلیک (یک یا چند جزئی ) یا ورقهای PVB ایجاد گردیده است . اینگونه شیشه ها ، علاوه بر شفافیت ، دوام و مقاومت در برابر خراش   ( نظیر شیشه های معمولی) ویژگی هایی از قبیل مقاومت در برابر ضربه ، کاهش شدت صوت ، عبور اشعه مضر ماوراء بنفش (UV) ، عدم ریزش ناگهانی و پرتاب شدن تکه های شیشه به اطراف ، ایجاد مانع در مقابل سرقت ، مقاومت در برابر گلوله و موج انفجار(با افزایش ضخامت لایه ها یا شیشه ها ) را دارا بوده و همچنین با جلوگیری از عبور اشعه مضر ماوراء بنفش (UV) مانع از کمرنگ شدن پارچه ، فرش و مبلمان می شود.
این شرکت قادر به تولید انواع شیشه لایه دار طبق سفارش مشتری و یا ترکیبی از انواع شیشه های معمولی ، سکوریت در ابعاد، ضخامت و اشکال هندسی متنوع (خم و صاف ) و یا بصورت یک لایه از شیشه دوجداره می باشد از این نوع شیشه می توان در ساختمانهای تجاری و مسکونی ، اداری ، فرودگاه ها، بانک ها ، بیمارستانها ، کارخانه ها ، کابین و پوشش مسیر آسانسور، پوشش سقف ها ، استخرها ، نورگیرها ، ویترین فروشگاه ها ، گلخانه ها ، پارتیشن ها و بطور کلی اماکنی که ایمنی و امنیت و کاهش آلودگی صوتی و اشعه مضر خورشیدی در آن از اهمیت چشمگیری برخوردار است استفاده نمود.

ویژگیها
● 
در اثرضربه ناگهانی به یکباره متلاشی نمی شود و تکه های شکسته شده بر روی لایه میانی باقی می مانند.
● 
شکست شیشه (به شکل ستاره ) تنها در نقطه ای که بر آن ضربه وارد شده ایجاد می شود.
● 
درپیکر بندی های گوناگون (از لحاظ ضخامت ، تعداد و نحوه قرار گرفتن ورقه های شیشه ) موجود می باشد.
● 
درساخت شیشه دوجداره می توان از آن استفاده نمود.
● 
جهت برش شیشه بایستی ورق شیشه خارجی و داخلی هر دو برش و جدا شوند.
● 
میزان صوت عبوری از شیشه را در هر محدوده فرکانسی تا میزان مشخصی کاهش می دهد.
● 
برخی از انواع آنها می تواند بالغ بر ۹۹% از ورود اشعه های خطرناک ماوراء بنفش خورشید جلوگیری نماید.

تولیدات این شرکت شامل چهار گروه زیر می‌باشد. لازم به ذکر است که تمامی تولیدات از نوع ایمنی بوده و به علت وجود لایه پلیمری در صورت حادثه ذرات و قطعات شیشه در محل باقی مانده و پراکنده نمی‌گردد‌.

محصولات ما:

LAMINO GLASS

شیشه‌های ایمنی و تزئینی از دو لایه شیشه تشکیل گردیده است، لایه های پلیمر اتصال دهنده و لایه های تزئینی مانند پارچه، چوب، کاغذ، انواع تصاویر چاپ شده به روی پلاستیک تور فلزی، اشیاء کوچک مانند سکه ، برگ وگل خشک و غیره .

در فرایند تولید،لایه های تزئینی فوق پس از قرار گرفتن میان دو لایه شیشه با استفاده از لایه های پلیمری مخصوص پرس می گردد.

شیشه های مورد استفاده در تولید این محصول می تواند از نوع معمولی یا سکوریت بوده و محدودیت ضخامت وجود ندارد.در ضمن شیشه های فوق قابل ارائه در ۲۴۰ رنگ شفاف و مات است. این محصول جهت تولید میز، پارتیشن، کف پوش آسانسور، دیوار پوش، سقف  ونمای ساختمان پیشنهاد می گردد.

COMPO GLASS

 مشخصات این محصول مانند Lamino Glass است با این تفاوت که در این محصول تنها از یک لایه شیشه استفاده گردیده و لایه دوم با نوعی ورق پلاستیکی مخصوص جانشین می گردد به همین دلیل این محصول سبکتر از Lamino Glass بوده وبرای مواقعی که تنها یک روی شیشه مورد استفاده قرار می گیرد، مانند کف و یا سقف پیشنهاد می گردد.

POLY GLASS

شیشه های رنگی تک لایه جهت استفاده در تزئینات داخلی تولید،کابینت و کمد، دیوار پوش، سقف غیره پیشنهاد می گردد. این شیشه ها از تنوع رنگی بسیار بالا برخوردار بوده و رنگ استفاده در تولید آنها از نوع ضد خش می باشد.

ELECTO GLASS

شیشه های فوق شامل موارد زیر می شود:

LED

با سیستم اتصالات ا لکتریکی نامرئی استفاده شده است .LEDشیشه های تزئینی که درون آنها از نقاط نورانی استفاده میگردد.

LCD

شیشه های مات شونده الکتریکی برای پارتیشن . جداسازی محوطه ها مانند استخر وغیره .

FELEXO LIGHT

شیشه های تزئینی که درون آنها ورقهای منعطف نورانی با نور غیر متمرکز پرس شده است .

THERMO GLASS

این رادیاتورها الکتریکی بوده و کاملا شفاف می باشد اتصالات الکتریکی این رادیاتورها کاملا نامرئی می باشد .